עיצוב אתרים בוורדפרס


מה זה וורדפרס?

וורדפרס אופנייםכשהתייעצתם עם משפחה ומכרים על בניית אתר, לא אופתע אם התשובה שקיבלתם היתה "תבנו אתר בוורדפרס". למה? ככה, כי זה הכי טוב. לדעתי זה נכון, אבל כדאי שתדעו קצת יותר כדי לבצע בחירה מושכלת וגם כי תמיד ידע זה כוח. אז הנה לכם ההסבר:

וורדפרס, הינה מערכת שהוקמה בשנת 2003 לטובת בלוגרים. בשל נוחות המשתמש והקוד הנוח, עם הזמן הצטרפו לפיתוח המערכת, מפתחים רבים מכל קצוות העולם ומערכת הוורדפרס הפכה תוך זמן קצת למערכת יפהיפיה שיכולה לממש כמעט כל סוג של אתר העולה על רוחכם: אתרי תדמית מרשימים, חנויות אינטרנטיות משוכללות ואתרי תוכן איכותיים.

אז למה מומלץ בנייה ועיצוב אתרים בוורדפרס?

זה לא סוד שבבחירת סוג המערכת והטכנולוגיה של האתר, יש כיום מגוון אפשרויות מלבד וורדפרס, מהמוכרות ביניהן היא WIX (מתאימה יותר לעיצוב עצמאי – עשה זאת בעצמך) וג'ומלה (שיותר מתאימה לאתרים עם אלפי עמודים ו/או מורכבים כמו פורטלים). בכתבה הזאת, אתמקד ספציפית בוורדפרס שזאת המערכת האהובה עלי ביותר ואחרי שתקראו את הסיבות – אתם תבינו בדיוק למה:

עיצוב אתר חופשי

אני בתור מעצבת אתרים, יש לי תשתית מדהימה המאפשרת לי חופש יצירתי אדיר. בכל אתר אני ממציאה את הגלגל מחדש ואיך לומר...פשוט כיף לי. למערכת הוורדפרס, יש גם מאות תבניות עיצוב מוכנות מראש למי שפחות מעוניין בעיצוב אישי. נכון להיום, היא נחשבת למערכת הטובה ביותר עבור מעצבים.

קוד פתוח לכולם

אסביר: קוד פתוח מאפשר לכל בונה אתר מקצועי, להכנס למערכת באופן חופשי ולבצע שינויים כאוות נפשו. אז מה היתרון מבחינתכם? אתם לא צריכים "להתחתן" עם בונה האתרים שלכם ובכל רגע נתון, מכל סיבה שהיא, אתם מוזמנים להמשיך ולקבל שרות מבונה אתרים אחר.

המערכת הנפוצה ביותר בישראל

נכון להיום, כמעט ואין חברת בניית אתרים בארץ שלא מכירה ועובדת עם מערכת הוורדפרס, מה שמאפשר לכם לבחור משלל אפשרויות, ולקבל ייעוץ חיצוני.

תוספים מעולים

יש מערכת וורדפרס בסיסית שמאפשרת בניית אתר פשוט ויפה אבל אם יהיה צורך בפונקציה קצת או הרבה יותר מורכבת – כמעט הכל אפשרי. בשביל זה קיימים התוספים שהם תוספות קוד שעברו כבר בדיקות קפדניות של איכות קוד וכל שנותר לבונה האתר הוא להטמיע אותם. יש תוספים נפלאים שהופכים את האתר לחנות עם סליקה, או מערכת ניוזלטרים, תוספי מצגות ואנימציות, טפסים מורכבים, טבלאות ועוד המון אפשרויות. נכון להיום, יש מעל 15,000 תוספים לוורדפרס.

התאמה מושלמת לכל המסכים

(כלומר לכל הרזולוציות). בשפה מקצועית קוראים לזה "רספונסיביות". כלומר, האתר משנה ומתאים את עצמו עיצובית למידות המסך הרבות שיש כיום, והאתרים מותאמים למחשבים נייחים וניידים, לטאבלטים ולטלפונים ניידים בצורה אידאלית.

קל ונוח לעדכונים של תוכן

המערכת מאפשרת לכם בכל רגע נתון, לבצע באופן עצמאי שינויים באתר ללא צורך באיש מקצוע שידרוש תשלום עבור השרות וגם ללא צורך להמתין ולהתאים עצמכם ללוח הזמנים של נותן השרות. פשוט תוכלו להיכנס למערכת ולשנות או להוסיף טקסטים ותמונות. מערכת הוורדפרס הינה עם הכי הרבה סרטוני הסברה באינטרנט נכון להיום.

מקדמי אתרים "מתים" עליה

בדיוק כך ובלי הגזמה. מערכת הוורדפרס כל כך טובה ונוחה לקידום, שכיום, חברות קידום מבקשות מלכתחילה מהלקוח לבנות אתר וורדפרס ואם אין לו אתר כזה אז לפעמים אף מסרבים לעבודה.

מקווה ששפכתי קצת אור על הנושא וורדפרס.צילום של לוצ\' עופראני לוצ' עופר בונה ומעצבת אתרים בהתאמה אישית מזה 14 שנים ואשמח ביותר לתת לכם שרות מכל הלב. לקבלת פרטים נוספים : 054-4587176

תיק העבודות שלי >       המלצות >


לקבלת הצעת מחיר