עיצוב לוגו

מהי בניית לוגו / יצירת לוגו?

הלוגו הוא הפנים שלך מול הלקוח הפוטנציאלי. כידוע, מסרים וויזואלים הם חזקים ממסרים מילוליים. עיצוב לוגו בצורה נכונה, משמעה, יצירת אסטרטגיה שיווקית נכונה – הבנה של אופי קהל היעד, העברת אינפורמציה לקהל היעד לגבי גודל החברה, אופי המוצרים, רמת היוקרה ועוד. אתם מוזמנים לצפות במבחר הדוגמאות בגלריה העליונה. עיצוב לוגו, מגובה בעיצוב מוצרים נלווים כגון, ניירת, כרטיסי ביקור לוגו לרכב וכמובן – אתר אינטרנט. כמו כן, אני עוסקת בתחום עיצוב אתרים בשילוב, במידת הצורך, באנימציות פלאש, במערכת ניהול תוכן ובחנות וירטואלית. כל האתרים שאני בונה, מגובים בהדרכה בנושא קידום ופרסום האתר במדיות האינטרנט השונות. לצפייה בקטלוג האתרים המלא

הטמעת לוגואים לאתרים

פעולה שמחייבת אותי לעשות בו שינוים קלים לצורך השתלבות אופטימלית: 1. מעבר לצבעי RGB, שזה למעשה צבעי אור לעומת צבעי CMYK בהפקות דפוס. הצבעים באינטרנט זוהרים ואם מציבים את הלוגו באתר כמו שהוא – התוצאה יוצאת דהויה. 2. יצירת לוגו מקביל, עם חידוד אותיות בסלוגן (השורה שמתארת את העסק). בגלל שרזולוצית המסך היא 72 DPI, שזה נחשב לרזולוציה נמוכה (רזולוציה=צפיפות הנקודות לאינץ' מרובה), לעיתים רבות, לא ניתן לקרוא את הסלוגן כמו שהוא, ואני נאלצת לכתוב מחדש בפונט אריאל מחודד. 3. המדיה הווירטואלית, מאפשרת להוסיף אנימציה קלה על הלוגו, דבר שמדיית הדפוס אינה מאפשרת. לרוב אני לא מוסיפה כי זה לעיתים מייגע, אך במינון הנכון ובאתר הנכון – זה בהחלט יכול להוסיף.

הצהרת נגישות

הנגשת אתר לאנשים עם מוגבלויות

אנו מייחסים חשיבות עליונה להתאמת אתר האינטרנט שלנו לגולשים עם מוגבלות פיזית, קוגניטיבית וחושית, מתוך השקפה לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות.
אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשה של האתר, על מנת לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש לשירות ולמידע בו בנוחות וליהנות מהשירותים ומהתכנים המתפרסמים בו.

תהליך ההנגשה כולל בין השאר שיפור בנושאים הבאים:

▪ ניווט פשוט וברור בתוך ובין דפי האתר גם בעזרת המקלדת בלבד
▪ אפשרות לשינוי גודל הגופן בכל דפי האתר עד 200% והמשך ניווט ללא קושי
▪ תצוגה ברורה של רכיבי האתר
▪ התאמה לדפדפנים שונים
▪ התאמה לעבודה ברזולוציות שונות
▪ אפשרות להצגת עמודים בצבעים הנגישים לכבדי ראייה ועיוורי צבעים כלומר טקסט כהה על רקע בהיר במידת הצורך
▪ הנגשת טפסי האתר על מנת לאפשר שימוש קל ופשוט לבעלי מוגבלויות
▪ מנגנון לעקיפת התפריט הראשי
▪ הוספת טקסטים חלופיים לתמונות

סוג הנגישות באתר האינטרנט שלנו:

האתר מונגש ע”פ הנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 ונעזר בהנחיות הנגישות באתרים הבנויים בפלטפורמת wordpress.
האתר מונגש לרמה AA של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת.
Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0

נציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כל דפי באתר, ייתכן ויתגלו חלקים ספציפיים באתר שאינם נגישים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו ורצוננו לאפשר בו שימוש עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

נשמח לעמוד לשירותך בכל בקשה לקבלת מידע או הצעות לשיפור.
לפניות בנושא נגישות ניתן לפנות ללוצ' עופר :
מייל – info@luch.co.il
טלפון – 054-4587176

דילוג לתוכן